Хемијски факултет, Универзитет у Београду, организује Дан отворених врата 22. 3. 2024, у периоду 10-16 ч, за све ученике III и IV године средње школе, са жељом да им пружи основне информације о студирању на ХФ.

Позивамо наставнике и ђаке да заједно прођемо кроз лавиринт Хемијског факултета и решимо неке занимњиве загонетке. Биће и награда за најуспешније, или најупорније, истраживаче. Посетићемо студентске и истраживачке лабораторије, библиотеку, као и музејску збирку Хемијског факултета и погледати експерименте које су за вас припремили наши студенти.

За учешће у манифестацији, потребно је пријавити се на info@chem.bg.ac.rs, а пријава би  требало да садржи: назив и адресу школе, име и контакт наставника, разред и број ученика.

Слични чланци