Ђак генерације

На седници Наставничког већа одржаној у среду 15.6.2022. године, проглашени су најбољи ђаци Митровачке гимназије, осмог и четвртог разреда.

Ђак генерације осмог разреда је МАРКО ПЕПЕЛЧЕВИЋ!
Марко је ученик који се својим резултатима током школовања истакао пре свега у области природних наука – математике, физике и хемије, високим пласманима на републичким такмичењима, и својом посвећеношћу и залагањем заслужио титулу Ђака генерације!

Ђак генерације четвртог разреда је ДАНИЛО МИТРОВИЋ!
Данило је ђак који се својим успехом на такмичењима, како у области друштвених тако и у обалсти природних наука – историје, екологије, математике, залагањем у школским и ваншколским активностима, изборио за титулу Ђака генерације.

У категорији ученика основне школе при гимназији, ученик СТРАХИЊА ЧИКИЋ, својим успесима на такмичењима и истрајношћу у области спорта, истакао се као најбољи спортиста!

ЧЕСТИТАМО нашим сјајним гимназијалцима и желимо им пуно успеха у даљем школовању!