Смотра рецитатора Срема

У среду, 15. априла 2021. године, у организацији Установе за неговање културе „Срем“, у Савезу уметничког стваралаштва аматера Војводине, одржана је Смотра рецитатора Срема „Песниче народа мог“, у онлајн формату. Од укупно пријављених 112 рецитатора из целог Срема, Селекторска комисија у саставу: Миодраг Петровић, Ана Лесковац и Каталин Фазекаш, на Покрајинску смотру, која ће се одржати, 27. априла за млађи узраст, 28. априла, за средњи узраст и 29. априла, за одрасле, одабрала је 39 рецитатора.
Одлука републичког организатора је, да се ове године, 52. смотра рецитатора Покрајине и Србије одржи такође у онлајн формату.

У категорији старији узраст/одрасли, на Покрајинску смотру пласирале су се две ученице наше школе:

Кристина Бурић, први разред, ментор: Наташа Недимовић
Теодора Тешановић, други разред, ментор: Владислава Вукашиновић