Oпштинско такмичење из физике за основце

У недељу 23.2.2020. у школи „Јован Поповић“ у нашем граду одржано је општинско такмичење из физике за основце. Наши ученици су још једном показали да су достојни школе коју представљају и показали одличан пласман. Ученик седмог разреда Вук Никитовић освојио је 1. награду и пласирао се на виши ниво такмичења. Похваљујемо и Соњу Јовановић која је такође учествовала на такмичењу. Ментор ученика је Марија Куруцић. Поносни смо и на наше осмаке: Дуњу Ђурковић, која је освојила 1.награду, Ирену Дујковић, која је освојила 2. награду, Теодору Станковић- 3. награду и Душана Бојића. Сви ученици осмог разреда су се пласирали на окружно такмичење. Ментор ученика је Ана Аларгић. Срећно, мали гимназијалци!