УПИС 2019.

Поводом уписа у седми разред при Митровачкој гимназији у школској 2019/2020. години, обавештавамо Вас да је заказан састанак, у суботу 2. марта 2019. године, намењен родитељима ученика ШЕСТОГ разреда. На овом састанку моћи ћете да добијете све потребне информације везане за упис у седми разред и само школовање основаца у гимназији. О тачном времену одржавања састанка, као и о почетку одржавања припремне наставе за будуће седмаке Митровачке гимназије, благовремено ћемо Вас обавестити.

Припремна настава за упис у први разред, за билингвално и рачунарско одељење, као и претходних година биће реализована у нашој школи. Планирано време почетка је март 2019. године, а о тачним терминима више информација ускоро.