ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Окружно такмичење ученика средњих школа из математике одржано је у суботу 24. фебруара 2018. године у Сремској Митровици. Учествовало је 47 такмичара из Руме, Шида, Старе Пазове, Инђије и Сремске Митровице. Пласман на Државно такмичење изборили су следећи ученици:

Први разред:
1. НИКОЛА ДУГОШИЈА – Митровачка гимназија, Сремска Митровица, (ментор Александра Пантић)

Други разред:
1. АЛЕКСАНДАР ЖИВАНОВИЋ – Гимназија, Инђија, (ментор Марта Куљевацки)
2. ДУШАН КОСТИЋ – Митровачка гимназија, Сремска Митровица, (ментор Ђорђе Домазет)
3. СТЕФАН ЈОВАНОВИЋ – Митровачка гимназија, Сремска Митровица, (ментор Ђорђе Домазет)
3. ДУШИЦА ЦРЕВАР – Гимназија, Инђија, (ментор Марта Куљевацки)

Трећи разред:
1. СЛАВКО КРСТИЋ – Митровачка гимназија, Сремска Митровица, (ментор Александра Пантић)

Четврти разред:
1. ЗДРАВКО БЈЕЛИЋ – Гимназија „Сава Шумановић“, Шид, (ментор Љиљана Мићић Обрадовић)
2. ДЕЈАН СТАНЧЕВИЋ – Гимназија „Бранко Радичевић“, Стара Пазова, (ментор Јасна Опачић)