Таленти 2017

У среду 14.12.2017. године у просторијама Покрајинске владе у Новом Саду, свечано су уручене награде младим талентима, ученицима који су у протеклој школској години постигли врхунске резултате из области науке, технике, језика и књижевности, ликовне и музичке уметности. Одлуком Покрајинске владе, ове године је пет даровитих ученика добило специјалне дипломе, 72 ученика је добило дипломе, 78 ментора дипломе, а два оркестра и 93 ученика су добили похвале.

Наш гимназијалац, СЛАВКО КРСТИЋ, ученик трећег разреда рачунарског смера, поново се нашао међу награђеним ученицима, за освојено ПРВО МЕСТО на републичком такмичењу из математике, заједно са својим ментором, проф.математике АЛЕКСАНДРОМ ПАНТИЋ.

Више информација можете пронаћи на ЛИНКУ

ЧЕСТИТАМО!